• Dzień Dziecka w nietypowy sposób

• Dzień Dziecka uczniowie klasy 3 spędzili w nietypowy sposób. Spróbowali swoich sił i utrwalili umiejętności ortograficzne w Dyktandzie Bieganym”. Dzieci nie przepadają za nauką ortografii, za to uwielbiają biegać i rywalizować. Nauka ortografii w biegu jest dla małych uczniów nie tylko atrakcyjna, ale i efektywna! Ruch dodatkowo dotlenia mózg, co stymuluje jego aktywność. Była świetna zabawa, spora dawka śmiechu i dużo uwolnionych hormonów szczęścia.

• Dzień Rodziny w naszej szkole

• W dniu 31 maja br. odbył się w naszej szkole Dzień Rodziny przygotowany przez uczniów klas I-III wraz ze swoimi wychowawcami. Były tańce, życzenia i mnóstwo tylko pozytywnych emocji.

• List gratulacyjny od Małopolskiej Kurator Oświaty

• Z radością informujemy, iż z okazji wyjątkowego jubileuszu społeczność naszej otrzymała list gratulacyjny od Małopolskiej Kurator Oświaty p. Barbary Nowak. List ten został odczytany przez p. Łukasza Drewienkiewicza - p.o. dyrektora tarnowskiej Delegatury KO podczas uroczystości podsumowującej obchody 160-lecia istnienia naszej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tegoż Listu.